Web ve výstavbě!

Snick na tom pracuje!

Ahoj! Na webu i serveru stále pracujeme, server tedy není přístupný veřejně, ačkoliv jsou registrace na webu otevřeny. Registrování uživatelé mohou používat určité části fóra, či psát týmu zprávy.

Nejnovější příspěvky
Docasne Uzavretie DW20 SilveR_skPřed 9 měsíci
Sme späť SilveR_skPřed 9 měsíci
DROP SilveR_skPřed 9 měsíci
pre-Release SilveR_skPřed 9 měsíci
A-Team SilveR_skPřed 9 měsíci
SilveR_sk
SilveR_sk
Admin
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 10 měsíci
Poslední přihlášení:
před 21 hodinami
Zobrazení profilu:
742
Národnost
Slovák alebo pre čechov Severný Maďar...
CPU
i5 6600K
RAM
32GB 2666MHz
Jak dlouho u MC?
Cez 10 Rokov
Věk
17
UpdateServer Dw20 na portály BurningCube uzatvárame z technických pričiň.Po dlhšom čase sa modpack javí ako nestabilný, crashuje, neprišli sme nato z dôvodu nedostatočného testovania. Táto chyba sa uz nesmie opakovať a týmto príspevkom sa vám ospravedlňujeme a priznávame svoju chybu a sľubujeme že najbližší server bude vyrazne lepší a stabilnejší ako ten doterajší.Práve pre vás skladáme nový modpack ktorý prinesie väčšiu možnosť optimalizácie a stability a hlavne vášho pohodlia ako predom pripravený modpack.Tak ďakujeme za pochopenie a prejavenú priazeň a dôveru.Team BurningCube.Eu
Před 9 měsíci

Tak, chyba je vyriešená, tymto oznamujem znovu beh serveru, môžete sa pripojiť :)
Před 9 měsíci

Ho Ho Ho Server spadol nám zataiľ z neznámeho dovodu, na oprave pracujeme. Budem sa vám snažiť sem hodiť sem tam update.
Před 9 měsíci

PRE-RELEASEAhoj! Ahoj! Ahoj! Zdravíme Vás, z nášho dlho pripravovaného projektu! Takže dnes je ta chvíľa, kedy sa dostane náš nový server na verejnosť. Jedná sa o Minecraft Server s technickým modpackom Direwolf20 ktorý ponúka širokospektrálne zameranie, kde sa každý hráč môže venovať svojmu vlastnému zameraniu, aký mu bude potrebný. Tak by som Vás chcel k dnešnému dňu (tj.28.2.2020) pozvať na náš nový projekt, ktorý bude aj pre vás dúfam skvelým miestom na hranie na jednom z najstabilnejších serverov v Čechách a na Slovensku. S pozdravom a-team BurningCube.Eu  
Před 9 měsíci

Každý server má mať svojich adminov, a my niesme výnimkov, môžete si to veľmi jednoducho overiť, náš team sa skladá z tých najlepších ľudí ktorý sa medzi sebou poznajú, a vždy sa vedia dohodnúť!
Před 9 měsíci
🡱