Web ve výstavbě!

Snick na tom pracuje!

Ahoj! Na webu i serveru stále pracujeme, server tedy není přístupný veřejně, ačkoliv jsou registrace na webu otevřeny. Registrování uživatelé mohou používat určité části fóra, či psát týmu zprávy.

Nejnovější příspěvky
Docasne Uzavretie DW20 SilveR_skPřed 8 měsíci
Sme späť SilveR_skPřed 8 měsíci
DROP SilveR_skPřed 8 měsíci
pre-Release SilveR_skPřed 8 měsíci
A-Team SilveR_skPřed 8 měsíci
DJ_Ironic
DJ_Ironic
Admin
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 9 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 6 měsíci
Zobrazení profilu:
562
Národnost
ČR
CPU
Ryzen 9 3900X
RAM
64GB DDR
Jak dlouho u MC?
Od 1.2.5
Věk
20
Do témate "absolutně volný pokec" si může psát kdo co chce (samozřejmě v rozumné míře).S tím je spojeno i to, že zde mohou psát i ještě neověření uživatelé! Takže sí dávejte pozor, že účet zde zaregistrovaný nemusí být i vlastníkem účtu na serveru :)
Před 8 měsíci

Web chceme co nejvíce propojit se serverem. Testujeme tedy custom plugin, který umožní každý hráčský účet ověřit a budeme tak mít 100% jistotu, že účet uvedený na webu je vlastněn stejným člověkem, jako nickame ve hře.Web bude sloužit jako platforma fóra, novinek, ale i zpráv a případně i dalších funkcí.Plugin je nyní ve fázi testování a výsledkou jsou velmi pozitivní
Před 8 měsíci

JSME ZPÁTKY! BurningCube Team se obnovil a na českou scénu se vrací legenda modovaných Minecraft serverů s moderním modpackem na MC 1.12.     Disponujeme vlastním kvalitním hardwarem a slibujeme, že provoz serveru není ani z části závislý na VIP ani v dlouhodobém hledisku.   I na webu dlouhodbě pracujeme a propojujeme je se serverem. Těšíme se na Vás a vy se můžete těšit na další novinky zde!  
Před 8 měsíci