Web ve výstavbě!

Snick na tom pracuje!

Ahoj! Na webu i serveru stále pracujeme, server tedy není přístupný veřejně, ačkoliv jsou registrace na webu otevřeny. Registrování uživatelé mohou používat určité části fóra, či psát týmu zprávy.

Nejnovější příspěvky
pre-Release SilveR_skpřed 5 hodinami
A-Team SilveR_skPřed 1 dnem
Ako sa napojiť SilveR_skPřed 9 dny
Jak tady a co tady DJ_IronicPřed 17 dny
DJ_Ironic
DJ_Ironic
Admin
Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 25 dny
Poslední přihlášení:
Před 1 dnem
Zobrazení profilu:
47
Národnost
ČR
CPU
Ryzen 9 3900X
RAM
64GB DDR
Jak dlouho u MC?
Od 1.2.5
Věk
20
Do témate "absolutně volný pokec" si může psát kdo co chce (samozřejmě v rozumné míře).S tím je spojeno i to, že zde mohou psát i ještě neověření uživatelé! Takže sí dávejte pozor, že účet zde zaregistrovaný nemusí být i vlastníkem účtu na serveru :)
Před 17 dny

Web chceme co nejvíce propojit se serverem. Testujeme tedy custom plugin, který umožní každý hráčský účet ověřit a budeme tak mít 100% jistotu, že účet uvedený na webu je vlastněn stejným člověkem, jako nickame ve hře.Web bude sloužit jako platforma fóra, novinek, ale i zpráv a případně i dalších funkcí.Plugin je nyní ve fázi testování a výsledkou jsou velmi pozitivní
Před 17 dny

JSME ZPÁTKY! BurningCube Team se obnovil a na českou scénu se vrací legenda modovaných Minecraft serverů s moderním modpackem na MC 1.12.     Disponujeme vlastním kvalitním hardwarem a slibujeme, že provoz serveru není ani z části závislý na VIP ani v dlouhodobém hledisku.   I na webu dlouhodbě pracujeme a propojujeme je se serverem. Těšíme se na Vás a vy se můžete těšit na další novinky zde!  
Před 17 dny