Server

Připojte se na server pomocí mc.zlyzajo.com
Na serveru hraje 0 hráčů.

Discord

Připojte se s odkazem discord.gg/jbTreX3
Na serveru je online uživatelů.
Vítejte na webu BurnigCube!
Rádi tě tu vidíme. Zapni Minecraft a pojď s námi hrát!

DJ_Ironic
Admin

14 příspěvků
14 témat

Národnost: ČR
Věk: 21
IGN: DJ_Ironic
před 2 měsíci

Poslední týden pracujeme téměř bez zastavení a přinášíme hromadu novinek!

CzechCloud spouští SUB server, máme v něm technicky prsty 😉😇

PlešCraft.cz - sub server dvojky českého twitche CzechClouda jde dnes (10.3.) na oficiální launch. Tým BurningCube má zásluhy v technickém zajištění serveru (ve spolupráci s Hicoria.com). Nejenže server jede na jádru BCSpigot a zvládá 150 lidí na jedné instanci, no máme za sebou i kompletní optimalizaci a konfiguraci serveru.

Možnost podpořit server a užívat výhody - otvíráme SHOP!

Často nám chodí dotazy, jak přidat více resek, nebo jak mít více lidí na Skyblocku/Oneblocku. Rozhodli jsme tak přidat možnost, jak nám přispět pár korun na kofein a development a zároveň získat větgší resky, více home, nebo větší ostrov. Stále držíme slib, že žádná výhoda není pay to win a nijak nezvýhodňuje hráče vůči ostatním. Pokud nás tak chcete podpořit a získat něco z výše uvedeného, můžete to udělat už teď na shop.burningcube.eu 😌

Poslední úprava: před 2 měsíci

Jsem jeden z "old" generace hráčů MC. Nyní už moc hry nehraji, no starám se o větší část backendu serveru. . Pokud máte dotaz o serveru, nebo čemkoliv jiném, chytnete mě tu do zpráv, i na mailu [email protected]. Jo a mám svůj pracovní web C-NET.solutions, kdyby náhodou.