Server

Připojte se na server pomocí mc.zlyzajo.com
Na serveru hraje 0 hráčů.

Discord

Připojte se s odkazem discord.gg/jbTreX3
Na serveru je online uživatelů.
Vítejte na webu BurnigCube!
Rádi tě tu vidíme. Zapni Minecraft a pojď s námi hrát!

DJ_Ironic
Admin

14 příspěvků
14 témat

Národnost: ČR
Věk: 21
IGN: DJ_Ironic
před 4 měsíci

Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku!

A zároveň přinášíme spoustu herních novinek, o kterých Vám chceme napsat! Přidali jsme herní módy, i zcela nové vychytávky.

Crossplay hraní Javy a Bedrock edice!

Nasadili jsme pro československý trh naprosto unikátní řešení. Kdy náš server spojuje hráče z dvou hlavních edic Minecraftu. Můžete tak bez problémů hrát na PC a v posteli přejít na telefon, nebo prostě hrát Minecraft for Win10 i na počítači. Unikátní je hlavně možnost hrát za stejnou postavu, ať už máte originální MC, nebo ne. 

Návod na připojení a detailnější článek najdete zde: https://blog.burningcube.eu/prvy-cross-play-minecraft-server/

Creative server!

Místo survivalu raději stavíte a chcete ukázat, jak Vám to jde?  Připojte se na creative server, zaberte si parcelu a projevte svůj architektonický um! Na server se dostanete přes naše lobby, o kterém si něco povíme níže. Případně je i možnost příkazem /creative.

Abyste se na serveru lépe vyznali, zde jsem pro Vás nachystali návod, jak s Creative sekcí pracovat.

Nové lobby!

Náš Tým šikovných builderů postavil úžasné lobby, kde se objevíte na začátku, abyste se mohli pokojně přihlásit. Na lobby si zároveň můžete prohlédnout celý admin team a porozhlédnout se po našem Steampunk ostrůvku.

Novinkový blog

Zajímají vás častější novinky a delší komunitní články? Sledujte náš nový web https://blog.burningcube.eu, kde kolega ZlyZajo krásně sepisuje všechny novinky, eventy a soutěže, co se na serveru dějí.

Na závěr jen znovu připomínáme Facebookovou stránku fb.com/BurningCubeEU, kde se objevují rychlé update o případných problémech, nebo výpadcích.

Jsem jeden z "old" generace hráčů MC. Nyní už moc hry nehraji, no starám se o větší část backendu serveru. . Pokud máte dotaz o serveru, nebo čemkoliv jiném, chytnete mě tu do zpráv, i na mailu [email protected]. Jo a mám svůj pracovní web C-NET.solutions, kdyby náhodou.