Server

Připojte se na server pomocí mc.zlyzajo.com
Na serveru hraje 0 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.gg/jbTreX3
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítejte na webu BurnigCube!
Rádi tě tu vidíme. Zapni Minecraft a pojď s námi hrát!

Avatar Avatar Avatar


DJ_Ironic
Admin

14 příspěvků
14 témat

Národnost: ČR
Věk: 21
IGN: DJ_Ironic
před 5 měsíci

Přínášíme velký update balíček s aplikacemi pro ulehčení komunikace a hraní na serveru

Chceme hráčům ulehčit komunikaci s vedením, řešení problémů, nebo třeba jen navigaci ve všech aplikacích. Proto nyní přinášíme souhrn všeho, co jsme pro Vás nachystali.

Sledujte i na naši FB stránku, pro rychlé aktualizace a zprávy o případných údržbách, nebo opravách.

Ticket systém podpory

Máte problém, našli jste bug, nebo chcete cokoliv řešit s týmem? Nečekejte na ně ve hře a ani nemusíte svůj požadavek spamovat do chatu. Stačí otevřít ticket.burningcube.eu a po registraci přes minecraft nám poslat Váš problém, či prosbu. Díky ověření přes Minecraft víme, že jde opravdu o Vás a můžeme tak řešit vše včetně Vašeho inventáře, nebo jinýc soukromých údajů. O ticketu je vždy notifikován celý tým, který zaráz vidí i kompletní historii, můžeme vám tak odpovídat rychleji a přesněji, než ve hře nebo na DS/TS3.


Žádost o kontrolu trestu

Máte pocit, že jste dostali neprávem trest od našeho týmu? Přidali jsme nový opravný orgán, kdy celý tým zkontroluje Váš trest a následně odhlasuje, jak s ním naložit. Stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář, který nalznete zde na webu v sekcí "více", nebo na adrese burningcube.eu/unban

Formulář vyplňujte co nejpřesněji a jak nejlépe umíte, urychlíte tím svůj požadavek a zvýšite šanci na pozitivní změnu trestu. Všechny detaily si můžete najít v banlistu. Pokud Vám o dtýmu nepřijde odpověď do 30 dnů, považujte stanovisko za zamítavé.


Banlist portálu

Chcete vědět, kdo má na jak dlouho ban? Kdy končí Váš trest? Vše najdete přehledně na jednom místě, na stránce banlist.burningcube.eu. Na stránce je v právem horním rohu možné i vyhledávat, takže není problém najít jednoho uživatele a vidět všechny jeho tresty na jednom místě.


Sekce návodů

Na webu v rámci fóra jsme také začali sepisovat návody na naječastější problémy na serverech. najdete je na burningcube.eu/navody, nebo v hlavním menu tohoto webu.

Jako první návod Vám přinášíme kompletní pokrytí Rezidenecí, pluginu na ochranu majetku na Minecraft serverech. Najede jej zde.

To je pro tento update vše. Děkujeme, že hrajete s námi!

za tým,
DJ_Ironic
Jsem jeden z "old" generace hráčů MC. Nyní už moc hry nehraji, no starám se o větší část backendu serveru. . Pokud máte dotaz o serveru, nebo čemkoliv jiném, chytnete mě tu do zpráv, i na mailu [email protected]. Jo a mám svůj pracovní web C-NET.solutions, kdyby náhodou.