Server

Připojte se na server pomocí mc.zlyzajo.com
Na serveru hraje 0 hráčů.

Discord

 Připojte se s odkazem discord.gg/jbTreX3
Na serveru je online uživatelů.
Avatar Avatar Avatar
Vítejte na webu BurnigCube!
Rádi tě tu vidíme. Zapni Minecraft a pojď s námi hrát!

Avatar Avatar Avatar
O nás
Kdo jsme?
BurningCube.eu je Minecraft projekt navazující svým jménem na kvalitní moded servery z éry Minecraftu 1.2.5. Jsme team techniků s IT backgroundem a celoživotním nadšením pro Minecraft. Ve hrách jsme strávily nezdravé množství času a došly jsme do fáze, kdy jsme se přesunuli z hodin hraní do backgroundu a řešení serverů, ve kterém se pohybujeme už do roku 2013. Máme za sebou několik Minecraftu Vanilla i Moded serverů, nebo TeamSpeak3 server, který v letech slávy této aplikace pravidelně atakoval TOP příčky v počtu uživatelů v rámci CZ/SK.

Náš postup je jednoduchý. Milujeme nejvyšší možnou kvalitu a adrenalin. Když někdo říká, že něco nejde. Musíme to zkusit. Jako proof of concept a náš development píseček provozuje vlastní BurningCube Minecraft server jak pro Java, tak Bedrock clienty a více herními sekcemi.

Chcete se nám ozvat? Jsme na emailu [email protected], nebo na oficiální FB page.

Co umíme?
Stabilní servery!  Chcete hrát se svými fanoušky, suby, kamarády? Umíme dostat na survival spoustu lidí při pevných 20 TPS a nízké spotřebě RAM. Server umíme zprovoznit, nastavit a díky vlastnímu jádru i optimalizovat. Je vám 30 slotů málo? Jsme tady pro vás.


Opravdu to umíme?
Ano! Jednou z našich největších referencí je technické zajištění (ve spolupráci s Hicoria.com)  a optimalizace pro dvojku českého Twitche CzechClouda. Server je samostatný Bungee network pouze pro originální Minecrafty s aktuálním umělým limitem 200 hráčů na networku. Samotná survival sekce je z důvodu HW aktuálně omezena na 150 uživatelů. Testy však ukázali limit spíše u 200.

A jaký je zážitek zákazníka?


"200 lidí a 20TPS?...To není možný! Je to nějaký plynulý, to je divný toto!"
CzechCloud (stream z beta trestu serveru)Nevěříte? Podívejte se sami!
Umíme vyrazit dech. :)
I špičky českého twitche umí zamrznout :)

Chcete to taky?
Jsme sice blázní a ajťáci, no pořád jsme lidé. Napište nám a určitě se zkusíme domluvit, jak můžeme spolu pokračovat směrem k Vaší, i naší spokojenosti.
Napište nám na [email protected]